Briseoir Ciorcaid Mionsamhail CMTB1-63DC 2P DC MCB
Sonraí Táirge
Is féidir le briseadh ciorcaid mionsamhail DC MCB CMTB1-63 fearais leictreacha agus trealamh ualaigh eile a chosaint ó fhadhbanna ró-ualaigh agus gearrchiorcaid, agus sábháilteacht an chiorcaid a chosaint. Úsáideann formhór na mbriseoirí ciorcaid DC roinnt córas srutha dhírigh cosúil le córais chumhachta gréine, córais chúltaca ceallraí, fuinneamh nua, srl.
Is réiteach iontaofa agus cost-éifeachtach iad briseoirí ciorcaid mhionsúiteacha DC chun ciorcaid DC a chosaint ar lochtanna leictreacha, agus déanann a méid dlúth, a dturas tapa, agus a gcumas ardbriseadh rogha coitianta iad i raon leathan feidhmchlár.
Is gnách go mbíonn voltas MCB DC ó DC 12V-1000V, agus is féidir leis an sruth rátáilte suas le 63A.
| Caighdeánach | IEC/EN 60947-2 |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 2P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 500V |
| Minicíocht rátáilte | 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 6000A |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+70℃ |
| Cineál cuar | C |
| Céim truaillithe | 3 |
| Airde | ≤ 2000m |
| Uasacmhainn sreangaithe | 25 m㎡ |
| Suiteáil | Iarnród DIN 35mm |
| Cineál líne isteach | Barr |
Buntáiste
1. Tuirlingt Thapa: Tá MCBanna DC deartha chun tuirlingt go tapa i gcás locht leictreach, rud a chabhraíonn le damáiste do threalamh agus do shreangú a chosc.
2. Cumas Briste Ard: Tá MCBanna DC ar fáil i raon cumais bhriste, rud a chiallaíonn gur féidir leo leibhéil arda srutha a láimhseáil gan tuisleáil.
3. Feidhmíocht Iontaofa: Tá MCBanna DC deartha chun feidhmíocht iontaofa agus chomhsheasmhach a sholáthar thar shaolré seirbhíse fada, rud a chabhraíonn le costais chothabhála agus athsholáthair a laghdú.
4. Suiteáil Éasca: Tá MCBanna DC deartha le haghaidh suiteála éasca agus is féidir iad a shuiteáil ar ráillí DIN nó go díreach ar phainéal.
Polannaigh
Feidhmchlár
Úsáidtear briseoirí ciorcaid mionsamhla DC MCB MCB go forleathan i roinnt córas srutha dhírigh cosúil le fuinneamh nua, gréine PV, etc.
Daoine eile
Pacáistiú
6 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 120 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
C&C
Le deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001, ISO14001, tá na táirgí cáilithe ag deimhnithe idirnáisiúnta CCC, CE, CB.
Príomhmhargadh
Díríonn MUTAI Electric ar an Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, agus margadh na Rúise.
Cén fáth a roghnófá sinn
1. Le breis agus 10 mbliana de thaithí ar tháirgí MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... etc. a tháirgeadh.
2. Slabhra tionsclaíoch críochnaithe ó tháirgeadh comhpháirteanna go dtí tionól táirgí iomlána, tástáil agus faoi rialú rialta.
3. Le deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001, ISO14001, tá na táirgí cáilithe ag deimhnithe idirnáisiúnta CCC, CE, CB.
4. Foireann theicniúil ghairmiúil, is féidir leo seirbhís OEM agus ODM a sholáthar, agus praghas iomaíoch a sholáthar.
5. Am seachadta tapa agus seirbhís mhaith iar-díola.
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










