Briseoir Ciorcaid Oibrithe ag Sruth Iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Sonraí Táirge
Is féidir le Briseoir Ciorcaid Reatha Iarmharaigh CMTB1LE-63 daoine agus cumhacht a chosaint ó turraing leictreach, gearrchiorcad, agus lochtanna ró-ualaigh. Úsáidtear an RCBO go príomha i bhfoirgnimh tráchtála agus chónaithe,
Comhlíonann sé caighdeán IEC61009-1.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Oibrithe Reatha Iarmharaigh |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1LE-63 4P |
| Caighdeánach | IEC61009-1 |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 4P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | C nó D |
| Sruth oibriúcháin iarmharach rátáilte I | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Cuar
Toise imlíne agus suiteála (mm)
Buntáiste
1. Cosaint ar shruth gearrchiorcaid agus ar shruth ró-ualaigh
2. Cosaint i gcoinne turraingí leictreacha: Braitheann agus cuireann briseoir ciorcaid reatha iarmharaigh isteach ar lochtanna leictreacha de bharr sceitheadh reatha go dtí an talamh, rud a chuireann cosc ar turraingí leictreacha agus ar leictriú.
3. Am freagartha tapa: Tá na briseoirí seo deartha chun dul ar siúil go tapa, go minic laistigh de chodán soicind, nuair a bhraitear locht leictreach.
Polannaigh
Feidhmchlár
Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB gairmiúil agus úsáidtear go forleathan iad i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Daoine eile
Pacáistiú
1 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 20 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
Tá béim ar leith ag MUTAI Electric ar fhreastal ar mhargaí sa Mheánoirthear, san Afraic, in Oirdheisceart na hÁise, i Meiriceá Theas, agus sa Rúis... srl.
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












