Briseoir Ciorcaid Mionsonraithe Mutai CMTB1-63 4P Cuar C Mcb
Sonraí Táirge
Cuireann an briseoir ciorcaid mionsamhail CMTB1-63 cosaint ar fáil i gcoinne ciorcad gearr agus ró-ualaigh, agus is féidir é a úsáid freisin le haghaidh aistrithe agus tiontuithe córais chumhachta neamhchoitianta. Le dearadh struchtúrach chun cinn, feidhmíocht iontaofa, cumas briseadh ard, agus cuma galánta, is táirge den scoth é an MCB. Tá a bhlaosc agus a chodanna déanta as ábhair a bhfuil friotaíocht láidir tionchair agus airíonna lasair-mhoillitheacha acu.
| Ainm an táirge | MCB |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 4P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 4P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | C |
| Dath | Bán + dearg |
| Seirbhís | OEM & ODM |
Cuar
Polannaigh
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha gearrchiorcaid
2. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha ró-ualaigh
3. Dearadh deas agus éasca le suiteáil
Feidhmchlár
Úsáidtear an MCB go forleathan i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, i dtarchur cumhachta leictreachais... srl.
Daoine eile
Pacáistiú
3 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 60 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 22*8.2*8 cm
Príomhmhargadh
An Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, Margadh na Rúise ... srl
C&C
Tá deimhnithe idirnáisiúnta ar nós CCC, CE, agus CB ag na MCB, agus tacaíonn deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001 agus ISO 14001 leo.
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













