Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB 2P MUTAI CMTB1-63H
Sonraí Táirge
Úsáidtear briseoir ciorcaid mionsamhla CMTB1-63 go coitianta i gcórais leictreacha chun cosaint a thabhairt i gcoinne ró-ualaigh agus gearrchiorcaid. Is féidir an MCB a úsáid freisin mar aistriú agus comhshó neamhchoitianta ar chóras cumhachta. Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla oiriúnach do raon leathan feidhmchlár, ó chónaithe go tionsclaíoch, agus úsáidtear iad go coitianta i gciorcaid soilsithe, téimh agus rialaithe mótair.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Mionsonraithe |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 2P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 2P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Dath | Bán agus liath |
| Seirbhís | OEM & ODM |
Polannaigh
Feidhmchlár
Úsáidtear na briseoirí ciorcaid mionsamhla go forleathan i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Buntáiste
1. Cosaint ar shruth gearrchiorcaid agus ar shruth ró-ualaigh, is féidir é a úsáid freisin mar aistriú agus comhshó neamhchoitianta ar chóras cumhachta.
2. Méid dlúth: Tá MCBanna deartha le bheith beag agus dlúth, rud a fhágann go bhfuil siad éasca le suiteáil agus le feistiú i bpainéil leictreacha agus i gcláir dáilte.
3. Tuirlingt thapa: Tá MCBanna deartha chun tuirlingt thapa i gcás ró-ualaigh nó gearrchiorcaid, rud a chabhraíonn le damáiste do threalamh leictreach agus guaiseacha féideartha do dhaoine a chosc.
4. Cumas briseadh ard
Daoine eile
Pacáistiú
6 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 120 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
C&C
Le deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001, ISO14001, tá na táirgí cáilithe ag deimhnithe idirnáisiúnta CCC, CE, CB.
Príomhmhargadh
Díríonn MUTAI Electric ar an Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, agus margadh na Rúise.
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












