Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB 3P Mutai CMTB1-63
Sonraí Táirge
Is féidir leis an mbriseoir ciorcaid mionsamhail CMTB1-63 an gléas a chosaint ar ghearrchiorcad agus ró-ualach, agus is féidir é a úsáid freisin le haghaidh aistriú agus comhshó neamhchoitianta an chórais chumhachta. Tá struchtúr ardleibhéil, feidhmíocht iontaofa, cumas briste ard, cuma galánta ar an MCB etc. Tá an bhlaosc agus na codanna déanta as ábhair a thairgeann friotaíocht tionchair agus airíonna láidre lasair-mhoillitheacha.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 3P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 3P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Dath | Bán + dearg |
| Seirbhís | OEM & ODM |
Cuar
Polannaigh
Buntáiste
1. Le méid beag agus dlúth, éasca le suiteáil
2. Gné de ghearrshruth, ró-ualach, cumas briseadh ard
3. is féidir leo cosaint iontaofa a sholáthar i gcoinne lochtanna leictreacha, agus déantar tástáil orthu chun caighdeáin sábháilteachta idirnáisiúnta a chomhlíonadh.
Feidhmchlár
Úsáidtear táirgí MCB go forleathan i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Daoine eile
Pacáistiú
4 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 60 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
An Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, Margadh na Rúise.
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













