Briseoir Ciorcaid Mionsonraithe Mcb Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A
Sonraí Táirge
Cuireann an briseoir ciorcaid mionsamhail CMTB1-63 cosaint ar fáil i gcoinne gearrchiorcad agus ró-ualaigh, agus is féidir é a úsáid freisin le haghaidh aistrithe agus tiontuithe córais chumhachta neamhchoitianta. Tá dearadh struchtúrach chun cinn, feidhmíocht iontaofa, cumas briste ard, agus cuma galánta ag an MCB. Tá a bhlaosc agus a chodanna déanta as ábhair a bhfuil friotaíocht láidir tionchair agus airíonna lasair-mhoillitheacha acu.
Tá an MCB deartha chun freastal ar chaighdeáin IEC/EN60898-1 agus is féidir é a úsáid i gcórais AC 50/60Hz le rátálacha voltais de 230V/240V/400V/415V. Tá sruth rátáilte uasta de 63A aige agus tá sé oiriúnach d'fheidhmchláir a bhfuil sruthanna níos ísle ná an teorainn seo ag teastáil uathu.
| Ainm an táirge | MCB |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 2P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 1A-63A |
| Polannaigh | 2P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | C |
| Dath | Bán |
| Seirbhís | OEM agus ODM |
Cuar
Polannaigh
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha gearrchiorcaid
2. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha ró-ualaigh
3. Dearadh deas agus éasca le suiteáil
Feidhmchlár
Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB gairmiúil agus úsáidtear go forleathan iad i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Daoine eile
Pacáistiú
6 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 120 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
Tá ár bpríomh-mhargaí i réigiúin ar nós an Mheánoirthir, na hAfraice, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, Margadh na Rúise ... srl.
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













