Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB Mini 1P MUTAI CMTB1-63H
Sonraí Táirge
Is féidir leis an mbriseoir ciorcaid mionsamhail CMTB1-63 an gléas a chosaint ar ghearrchiorcad agus ar chosaint ró-ualaigh, agus is féidir é a úsáid freisin mar aistriú agus comhshó neamhchoitianta ar chóras cumhachta. Tá struchtúr ardleibhéil, feidhmíocht iontaofa, cumas briste ard, cuma galánta ar an MCB etc. Tá an bhlaosc agus na codanna déanta as ábhar a bhfuil friotaíocht tionchair aige, gné láidir lasair-mhoillitheach.
Tá na MCBanna ar fáil i gcumraíochtaí aonphola, déphola agus tríphola, agus gach cuaille in ann ciorcad ar leith a chosaint.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 1P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 1P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Dath | Bán + liath |
| Seirbhís | OEM & ODM |
Polannaigh
Feidhmchlár
Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB gairmiúil agus úsáidtear go forleathan iad i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Buntáiste
1. Cosaint ar shruth gearrchiorcaid agus ar shruth ró-ualaigh
2. Cumas briseadh ard agus tuisleán tapa
3. Méid dlúth: Tá MCBanna deartha le bheith beag agus dlúth, rud a fhágann go bhfuil siad éasca le suiteáil agus le feistiú i bpainéil leictreacha agus i gcláir dáilte.
Daoine eile
Pacáistiú
12 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 240 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
C&C
Le deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001, ISO14001, tá na táirgí cáilithe ag deimhnithe idirnáisiúnta CCC, CE, CB.
Príomhmhargadh
An Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, an Rúis ... srl
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












