Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A
Sonraí Táirge
Tá feidhm chosanta gearrchiorcaid agus ró-ualaigh ag an mbriseoir ciorcaid mionsamhail CMTB1-63, agus is féidir é a úsáid freisin mar aistriú agus comhshó neamhrialta ar chóras cumhachta. Tá gnéithe struchtúracha chun cinn, feidhmíocht iontaofa, cumas briste ard, cuma galánta srl. ag an MCB. Tá an bhlaosc agus na codanna déanta as ábhar a bhfuil friotaíocht tionchair aige, agus gné láidir lasair-mhoillitheach.
| Ainm an táirge | MCB |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 1P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 1-63A |
| Polannaigh | 1P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | Cineál C nó cineál D |
| Dath | Bán |
| Seirbhís | OEM agus ODM |
Cuar
Polannaigh
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha gearrchiorcaid
2. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha ró-ualaigh
3. Dearadh deas agus éasca le suiteáil
Feidhmchlár
Úsáidtear briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB go forleathan i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, i dtarchur cumhachta leictreachais... srl.
Daoine eile
Pacáistiú
12 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 240 ríomhaire in aghaidh an bhosca sheachtraigh.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
An Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, Margadh na Rúise ... srl
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













