Briseoir Ciorcaid Mionsonraithe Mcb le Cumas Briste Ard CMTB1-63H 4P
Sonraí Táirge
Is féidir leis an mbriseoir ciorcaid mionsamhail CMTB1-63 an sruth a chosaint ó ghearrchiorcad agus ró-ualach, agus is féidir é a úsáid freisin mar aistriú agus comhshó neamhrialta ar chóras cumhachta. Is cuid riachtanach d'aon chóras leictreach é an briseoir ciorcaid mionsamhail, ag soláthar cosaint iontaofa i gcoinne guaiseacha leictreacha agus ag cinntiú oibriú sábháilte agus éifeachtúil ciorcad agus gléasanna leictreacha.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Mionsamhail MCB |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1-63 4P |
| Caighdeánach | IEC60898-1 |
| Teastas | CE |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 4P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400/415V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Dath | bán agus liath |
| Seirbhís | OEM & ODM |
Polannaigh
Feidhmchlár
Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB gairmiúil agus úsáidtear go forleathan iad i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha gearrchiorcaid
2. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha ró-ualaigh
3. Cumas briseadh ard
4. Dearadh deas agus éasca le suiteáil
Daoine eile
Pacáistiú
3 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 60 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
C&C
Tá deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001 agus ISO14001 ag Mutai, agus tá na táirgí tar éis na deimhnithe CCC, CE, CB ... srl. a rith.
Príomhmhargadh
Cuireann custaiméirí fáilte roimh na táirgí, go háirithe sa Mheánoirthear, san Afraic, in Oirdheisceart na hÁise, i Meiriceá Theas, i Margadh na Rúise.
1. Príomhtháirgí: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... etc.
2. Slabhra tionsclaíoch críochnaithe ó tháirgeadh comhpháirteanna go dtí tionól táirgí iomlána, tástáil agus faoi rialú rialta.
3. Le deimhnithe córais bainistíochta ISO 9001, ISO14001, tá na táirgí cáilithe ag deimhnithe idirnáisiúnta CCC, CE, CB.
4. Foireann theicniúil ghairmiúil, is féidir leo seirbhís OEM agus ODM a sholáthar, agus praghas iomaíoch a sholáthar.
5. Am seachadta tapa agus seirbhís mhaith iar-díola.
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













