Briseoir Ciorcaid Oibrithe ag Sruth Iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 3P RCBO
Sonraí Táirge
Is gléas sábháilteachta leictreach é Briseoir Ciorcaid Reatha Iarmharaigh le Cosaint Ró-reatha (RCBO) a chomhcheanglaíonn feidhmeanna gléis reatha iarmharaigh (RCD) agus briseora ciorcaid mhionsonraithe (MCB) in aonad amháin.
Is féidir le Briseoir Ciorcaid Reatha Iarmharaigh CMTB1LE-63 daoine agus cumhacht a chosaint ó turraing leictreach, gearrchiorcad, agus lochtanna ró-ualaigh. Úsáidtear an RCBO go príomha i bhfoirgnimh tráchtála agus chónaithe. Comhlíonann sé caighdeán IEC61009-1.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Reatha Iarmharaigh RCBO |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1LE-63 3P |
| Caighdeánach | IEC61009-1 |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 3P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 400V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Sruth oibriúcháin iarmharach rátáilte I | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Cuar
Toise imlíne agus suiteála (mm)
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha gearrchiorcaid, srutha ró-ualaigh agus cosaint sceite cré
2. Éasca le suiteáil: De ghnáth bíonn RCBOanna dlúth agus éasca le suiteáil, rud a fhágann go bhfuil siad oiriúnach le húsáid i spásanna beaga nó i limistéir dhlútha.
Polannaigh
Feidhmchlár
Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB gairmiúil agus úsáidtear go forleathan iad i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Daoine eile
Pacáistiú
2 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 40 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
Díríonn MUTAI Electric ar an Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, agus margadh na Rúise.
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













