Briseoir Ciorcaid Oibrithe ag Sruth Iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO
Sonraí Táirge
Cosnaíonn an RCBO i gcoinne na guaiseacha a bhaineann le turraing leictreach agus tine de bharr lochtanna talún agus róshruthanna. Braitheann sé agus cuireann sé isteach ar sceitheanna reatha chuig an talamh, ar a dtugtar sruthanna iarmharacha go coitianta, a d’fhéadfadh tarlú mar gheall ar shreangú lochtach, insliú damáiste, nó trealamh leictreach lochtach. Ina theannta sin, cosnaíonn sé freisin i gcoinne róshruthanna, a d’fhéadfadh a bheith mar thoradh ar ghearrchiorcaid nó ar chiorcaid ró-ualaithe.
Úsáidtear RCBOanna go coitianta i bhfoirgnimh chónaithe agus tráchtála, chomh maith le feidhmeanna tionsclaíocha. Tá siad thar a bheith úsáideach i gcásanna ina bhfuil gá le cosaint ciorcaid aonair, amhail i gcistiní, i seomraí folctha, agus i gceantair eile ina bhfuil seans ann go dtiocfaidh trealamh leictreach i dteagmháil le huisce.
| Ainm an táirge | Briseoir Ciorcaid Reatha Iarmharaigh RCBO |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1LE-63 2P |
| Caighdeánach | IEC61009-1 |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 2P |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 230V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Sruth oibriúcháin iarmharach rátáilte I | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Cuar
Toise imlíne agus suiteála (mm)
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha gearrchiorcaid
2. Cosaint ciorcad i gcoinne srutha ró-ualaigh
3. Cosaint sceitheadh talún
Polannaigh
Feidhmchlár
Úsáidtear an MCB go forleathan i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Daoine eile
Pacáistiú
3 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 60 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
An Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, Margadh na Rúise ... srl
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












