Briseoir Ciorcaid Oibrithe ag Sruth Iarmharach MUTAI CMTB1LE-63 1P N RCBO
Sonraí Táirge
Is féidir le Briseoir Ciorcaid Reatha Iarmharaigh CMTB1LE-63 daoine agus cumhacht a chosaint ó turraing leictreach, gearrchiorcad, agus lochtanna ró-ualaigh. Úsáidtear an RCBO go príomha i bhfoirgnimh tráchtála agus chónaithe. Comhlíonann sé caighdeán IEC61009-1.
Tá CMTB1LE-63 RCBO infheidhme maidir le AC50/60HZ, voltas rátáilte 230V/240V/400V /415V agus sruth rátáilte suas le 63A.
| Ainm an táirge | RCBO |
| Uimhir Mhúnla | CMTB1LE-63 1P+N |
| Caighdeánach | IEC61009-1 |
| Sruth rátáilte I (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polannaigh | 1P+N |
| Voltas rátáilte Ue (V) | 230V |
| Minicíocht rátáilte | AC 50/60Hz |
| Cumas ciorcaid ghearr rátáilte Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltas seasmhaíochta impulse rátáilte Uimp | 4000V |
| Teocht chomhthimpeallach | -20℃~+40℃ |
| Cineál scaoilte meandrach | dlúthdhiosca |
| Sruth oibriúcháin iarmharach rátáilte I | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Cuar
Toise imlíne agus suiteála (mm)
Buntáiste
1. Cosaint ciorcad i gcoinne gearrchiorcad, ró-ualach agus sceitheadh talún
2. Suiteáil éasca: Is féidir briseoirí ciorcaid reatha iarmharaigh a shuiteáil in aon phainéal briseora ciorcaid nó bosca leictreach, rud a fhágann go bhfuil siad éasca le suiteáil.
3. Íogaireacht: Is féidir leo fiú méideanna beaga sceite reatha chuig an talamh a bhrath
Polannaigh
Feidhmchlár
Tá na briseoirí ciorcaid mionsamhla MCB gairmiúil agus úsáidtear go forleathan iad i bhfoirgnimh, i dtithe cónaithe, in iarratais thionsclaíocha, agus i dtarchur cumhachta leictreachais.
Daoine eile
Pacáistiú
4 ríomhaire in aghaidh an bhosca istigh, 80 ríomhaire in aghaidh an bhosca seachtrach.
Toise in aghaidh an bhosca sheachtraigh: 41*21.5*41.5 cm
Príomhmhargadh
Díríonn MUTAI Electric ar an Meánoirthear, an Afraic, Oirdheisceart na hÁise, Meiriceá Theas, agus margadh na Rúise.
Cén fáth a roghnófá sinn
Fón: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












